Yerli Esnaf Ambalaj

 

Hakkımızda

Ambalaj Sektörüne 2016 yılından itibaren hizmet vermeye başlayan firmamız teknolojik gelişmeleri ve değişen müşteri taleplerini yakından takip ederek, yeni yatırımlarla çağdaş teknolojiyi yakalama konusunda tüm özverisi ile çalışmaktadır.

Kurumsallaşma noktasına önem veren firmamız ambalaj sektöründeki gelişmeleri yakından takip etmektedir.Şirket politikasını müşteri memnuniyeti üzerine kurmuş, kaliteli ve süratli hizmeti ön planda tutarak birikimlerini müşterileri ile doğru bir şekilde paylaşmaktadır.

Yerli Esnaf Kurumsal

Stratejik Sürdürülebilirlik

Şirketler açısından sürdürülebilirlik konusu, sürdürülebilirlik kaynaklı ortaya çıkan küresel, makroekonomik, çevresel ve toplumsal trendler ile bunlarla bağlantılı hukuki düzenlemelerdeki, değişimlere karşı şirketlerin adapte olabilme kapasitesi olarak özetlenebilir. Şirketlerde sağlıklı bir sürdürülebilirlik uygulaması için, sürdürülebilirliğin üç ayağı olan ekonomik, sosyal ve çevresel parametreler şirketlerin tüm temel, stratejik ve operasyonel süreç ve karar alma mekanizmalarına dahil edilmelidir.

Yerli Esnaf Kurumsal

VİZYONUMUZ

Yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla sektörün devamlı gelişen ve büyüyen firması olmak için inançla çalışıyoruz.

MİSYONUMUZ

Yerli Esnaf Ambalaj olarak sektörü ve teknoloji dünyasını yakından takip ederek, bireysel ve kurumsal müşterilerimizin her türlü Paletleme ve Ambalaj ihtiyacını karşılamak için varız. Her an insan ihtiyacını minimize edecek çözümler tasarlıyor, üretiyor ve hizmetinize sunuyoruz.